12 Boja SC/UPC-0.9 mm-PVC-SM(9/125)-1.2 m / Optičke Pigtail

12 Boja SC/UPC-0.9 mm-PVC-SM(9/125)-1.2 m / Optičke Pigtail

Tova je dostupan
KM 15.75
Količina robe:


1 Opis
Optičke pat ch kabl i pigtail može povezati sa različitim vrstama ukršteni konektori kao ST, FC, UO, LC ili MU. S visokog kvaliteta keramičke ferrule, to je dobro skladu i nizak Ubodna Gubitak. I to je korišćena u Telekomunikacija Mreže, Prenos Podataka, Test Opremu i LAN od CATV itd.
2 Karakteristika
Nizak ubodna gubitak i nazad odraz gubitak
Dobro exchangeability
Dobro Izdržljivost
Visoka temperatura stabilnost.
Vrhunskog Kvaliteta Standard PC/UPC/BRODU Poliranje
Standardna. DONESE Razredu B
3 Crtež
4 Optički Nastup
Predmet SC/UPC
Testiranje talasnu dužinu(nm) 1310 &1550
Ubodna Gubitak max(d B) za 0,25
Vrati Gubitak (d B) 50
5 3 D Naočare :
Predmet UPC Φ2.5mm
Radijusu od Krivine (mm) 7-25
Apex Izravnali (uh) ≤50
Vlakna Visine (nm) neriješeno 0 : 0.5
Poliranje Ugao (°) 0 Mozda, Hvaia! Javit 0.3
6 Proizvod Kontrolu
4 Aplikacije.
Optički sistem za komunikaciju;
Optičke pristup mreža;
CATV

Optičke podatke komunikacije
Optičke Test Opremi

Ključne karakteristike

:
P01-001
Kompatibilni:
Pretvarati Marke
Veza tip:
SC/UPC
:
CICVCHC
Predmet Dužinu:
1m
konektor:
SC/UPC
Kabl Veličine:
0.9 mm
Tampon Materijal:
PVC
Optičke Tip:
Jedan Način (9/125) G657A
Tampon Boja:
12 boja
Dužina:
1.2m
Pakujem:
12Color po veliku torbu poli

Slični proizvodi u kategoriji